اطلاعیه ها

اجلاس سران غير متعهدها و تعطيلات گنج افزار ‎ 1391

 

اجلاس سران غير متعهدها و تعطيلات گنج افزار‎

به نقل از روابط عمومی گنج افزار به علت محدودیتهای ترافيکی و تدابیر امنيتی در محدوده محل برگزاری اجلاس سران کشورهای غير متعهد اين شرکت از تاريخ 7 لغايت 11 شهريور ماه 1391 تا پايان اجلاس تعطيل می باشد. لازم به ذکر است که مشتریان گرامی همچنان می توانند در خصوص دریافت خدمات و پشتيبانی ضروری خود از طريق مرکز خدمات و پشتيبانی که به صورت کشيک فعال می باشند خدمات مربوطه را دریافت دارند.


روابط عمومی گنج افزار


 

 

 

سامانه ندای قرآن گنج افزار راه اندازی شد

 

 

شرکت گنج افزار سامانه ندای قرآن را راه اندازی کرد. قرآن جویان عزیز به راحتی می توانند با شماره گیری سامانه از هر نقطه از کشور عزیزمان به ندای الهی گوش فرا دهند.

سامانه فوق در حال حاضر فعال شده است و می توانید به ندای الهی با صدای ٩ قاری جهان گوش فرا دهید.

جهت تماس با سامانه از سراسر کشور با شماره ٨٩٣١۴١١۴ و از شهرستانها با شماره ٠٢١٨٩٣١۴١١۴ تماس حاصل فرمایید .

طاعات و عباداتتان قبول حق


روابط عمومی گنج افزار

 

مجله الکترونيکی گنج افزار

متخصصين شرکت گنج افزار با استفاده از امکانات سرويس جديد شرکت گوگل Currents مطالب و اخبار روز تکنولوژی جهان و شرکت گنج افزار را در قالب يک مجله الکترونيکی جذاب که در سرويس Currents شرکت گوگل قابل مشاهده می باشد را آماده سازی و ارايه کردند.

از زمان راه اندازی اين سرويس توسط شرکت گوگل شرکتهای بزرگ بسياری در جهان مطالب خود را برای اين سرويس آماده کرده بودند که شرکت گنج افزار از شرکتهای پيشرو  در راه اندازی سرويس مذکور در ايران می باشد.

جهت مشاهده مجله الکترونيکی گنج افزار بايد به آدرس :

http://www.google.com/producer/editions/CAowj_jPAg/ganjafzar

مراجعه فرماييد.

همچنين جهت دريافت نرم افزار گوگل Current جهت گوشهای هوشمند اندرويد يا اپل آی او اس می توانيد از بارکدهای زير استفاده کنيد.

گوشی های آندرويد


گوشی های اپل Ios

 


 
 

سرویس شماره موقت Fax2Email راه اندازی شد

 

 

 

هموطنان گرامی از اين پس با مراجعه به قسمت خريد شماره موقت 1 ساعته فاکس می توانند نسبت به خريد شماره فاکس موقتی آن هم فقط برای يک ساعت اقدام کنند. کلیه فاکسهای دریافتی دز طول مدت 1 ساعت به آدرس ایمیل شخص خريدار ارسال می گردد.

لازم به ذکر است که شماره فاکس مورد نظر پس از 1 ساعت برای مشترک غير فعال می گردد.

مدير سرويس فاکس اینترنتی گنج افزار اعلام کرد با توجه به استقبال عالی هموطنان برخی از هموطنان امکان استفاده از سرويسهای اشتراک ماهيانه را به علت هزينه های آن نداشتند و بيشتر تمايل داشتند که در صورت نياز به دريافت فاکس هزينه ای را پرداخت کنند. هم اکنون با سرویس شماره موقت Fax2Email همه به راحتی می توانند د رهر زمان که می خواهند فاکسی دریافت کنند یک شماره از سرویس دریافت و آن را به ارسال کننده فاکس بدهند.

هزينه سرويس فوق برای یک شماره به مدت 1 ساعت معادل 1000 تومان می باشد.

اميد است با نظرات شما مشتریان گرامی بتوانیم هر روز خدمات بهتری به شما ارایه کنیم.

جهت ثبت نام سرویس شماره موقت اينجا را کليک کنيد

 

روابط عمومی گنج افزار

 

7 روز رایگان فاکس اینترنتی را آزمایش کنید

 

 

 

شرکت گنج افزار ارایه کننده اولین سرویس فاکس اینترنتی در جمهوری اسلامی ایران امکان استفاده رایگان 7 روزه سرویس را برای هموطنان عزیز فراهم نمود.

علاقه مندان جهت ثبت نام به آدرس http://www.fax2email.ir مراجعه فرمایند.

 

روابط عمومی گنج افزار

 
 
<< شروع < 1 3 5 > انتها >>

صفحه 3 از 5