قوانین و مقررات استفاده از وب سایتاستفاده از وب سایت Ganjafzar به معنی توافق کامل شما با شرایط و ضوابط ذیل تلقی می گردد:
خرید خدمات از فروشگاه اینترنتی Ganjafzar بر مبنای قوانین و آئین نامه های موجود در تجارت الکترونیک و با رعایت کامل تمام قوانین جمهوری اسلامی ایران صورت می پذیرد.
خدمات و محتویات این سایت براى استفاده مشتریان عرضه شده است و مالكیت معنوی اطلاعات موجود در آن متعلق به این شرکت/فروشگاه بوده و هر گونه سوء استفاده از این اطلاعات پیگرد قانونی دارد. استفاده غیرتجاری از محتویات سایت با ذكر منبع بلامانع است .
كاربران هنگام سفارش كالا ملزم می باشند اطلاعات صحیح و كامل را در پایگاه درج کنند. بدیهی است کاستی یا نادرستی اطلاعات مانع تکمیل درست و به موقع سفارش خواهد شد.
تمام ابزاری که در فروشگاه اینترنتی Ganjafzar با هدف ارتباط با مشتریان به کار گرفته می شود، فقط برای همین منظور طراحی شده و كاربران متعهد هستند که از این ابزار صرفا برای ارسال و دریافت اطلاعاتی استفاده نمایند که مناسب و مرتبط با بحث سفارش كالا باشد.
سایر سایت ها و لینکهایی كه برای ارائه اطلاعات بیشتر و کاملتر به كاربر در فروشگاه لینك شده اند مستقل بوده، و وب سایت Ganjafzar مسئولیتی در قبال محتویات آنها ندارد.
ارتباط ما با کاربران از طریق شماره تماس و پست الکترونیک support@ganjafzar.com بر قرار می گردد و فقط با استفاده از اطلاعاتی که کاربران در سایت درج کرده اند (همانند نشانی، تلفن و …) صورت می پذیرد.
سایت Ganjafzar متعهد می گردد به هیچ وجه اطلاعات منحصر بفرد کاربران را به اشخاص و طرفین غیر واگذار نخواهد کرد و ضمنا با استفاده از آخرین فن آوری ها متعهد است حتی المقدور از حریم شخصی کاربران دفاع کند.

شرایط و ضوابط خدمات فروش کالا

از نظر حقوقی، در معاملات فروشگاه اینترنتی Ganjafzar ، سایت Ganjafzar.com به عنوان فروشنده و کاربر اینترنتی سفارش دهنده به عنوان خریدار تلقی می شوند .
از آنجاییکه این فروشگاه خدمات اینترنتی ارایه می نماید ، پس از خرید کالا از همان لحظه امکان استفاده از خدمات مقدور می باشد .
لازم بذکر است هیچ گونه کنسلی و یا برگشت مبلغ از سوی فروشنده امکان پذیر نیست ، پس در زمان خرید دقت لازم را بعمل آورید .
© مالکیت معنوی محتویات سایت اینترنتی Ganjafzar شامل قانون حق تکثیر شده و منحصرا متعلق به سایت Ganjafzar.com  می‌باشد.